Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Rejs statkiem w Toruniu

Jedną z popularnych form rekreacji i odpoczynku po zwiedzaniu Torunia z przewodnikiem (ale też odmianą poznania miasta) może być rejs statkami białej floty po Wiśle.
Proponujemy kursy statkami "Wanda" lub "Wiking" - 45-minutowe rejsy rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie (od 9.00. do 18.00) z przystani przy Bulwarze Filadelfijskim przed Bramą Ducha Św. Statek pływa po Wiśle na długości całego toruńskiego Średniowiecznego Zespołu Miejskiego i jest dobrym sposobem do podziwiania z jednej strony panoramy starówki, z drugiej niemal dzikiego, zalesionego brzegu Wisły - Kępy Bazarowej.
Po godz. 19.00 istnieje możliwość rezerwacji statku na wyłączność, imprezy okolicznościowe.

 

Szczegóły, informacje i rezerwacje: statek@turystyka.torun.pl, tel. 66 00 61 352
Rejs statkiem z przewodnikiem - zapytaj, zamów: biuro@przewodnik.torun.pl, tel. 69 61 73 753