Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Przewodnicy Toruń: Wycieczka dla niepełnosprawnych do Torunia

Dla grup osób z niepełnosprawnościami najważniejsza jest opieka, bezpieczeństwo, a jednocześnie taka atrakcyjność połączona z miłym spędzaniem czasu, żeby pozostawić jak najwięcej wrażeń. Atutem naszej oferty jest odpowiednie przygotowanie trasy, wybór odwiedzanych obiektów, miejsc i czasu odpoczynku oraz ewentualnych posiłków itp.

Dlatego po poznaniu Państwa oczekiwań proponujemy ciekawe miejsca, komfortowe tempo zwiedzania i taką trasę, która nie sprawi problemów. Nasi przewodnicy po Toruniu zawsze dostosowują się do możliwości intelektualnych, ruchowych grupy i wieku uczestników. Pięknem architektury toruńskiej potrafimy zainteresować osoby niewidzące.

  • Możesz samodzielnie wybrać interesujące Cię elementy-składniki pobytu w Toruniu zaznaczając odpowiednio Formularz rezerwacji, a my ułożymy to w jeden logiczny i wygodny dla Ciebie program; w ten sposób można skomponować mnóstwo konkretnych programów pobytu! >>>
  • Skontaktuj się z nami, aby skonsultować i zamówić realizację swojego pomysłu na pobyt w Toruniu >>>