Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Przewodnicy Toruń: Wycieczka szkolna do Torunia

Zapraszamy wycieczki szkolne do Torunia. Ofertę wycieczki szkolnej do Torunia przygotowaliśmy dla: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studentów.
Kierowani długoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi grup turystycznych, oferujemy bogatą propozycję wycieczek do Torunia.
Nasz przewodnik po Toruniu to osoba kompetentna, umiejąca dostosować tempo, zakres tematyczny i sposób przekazu do wieku i oczekiwań wycieczki szkolnej. Przygotowaliśmy wiele typów wycieczek do Torunia, od takich, dających możliwość szybkiego zwiedzenia miasta, po skomplikowane wycieczki tematyczne wielodniowe. Toruń warto zwiedzać z przewodnikiem, który zaprowadzi we wszystkie miejsca i opowie ciekawe historie. Tylko zwiedzanie Torunia z przewodnikiem po Toruniu pozwoli dokładnie poznać zabytki Torunia. Atrakcji turystycznych w mieście jest pod dostatkiem, a zabytków jeszcze więcej.
Oferujemy też organizację dojazdu do Torunia i ubezpieczenie uczestników. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
♦  tras zwiedzania standardowego >>>   oraz zwiedzania aktywnego >>>   lub zwiedzania w strojach stylizowanych >>>
 
•  Możesz samodzielnie wybrać interesujące Cię elementy-składniki pobytu w Toruniu zaznaczając odpowiednio Formularz rezerwacji, a my ułożymy to w jeden logiczny, racjonalny i wygodny dla Ciebie program; w ten sposób można skomponować mnóstwo konkretnych programów pobytu! >>>