Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Wycieczki kilkudniowe

Ile dni można spędzić w Toruniu poznając jego miejsca, atrakcje, historię? Na pewno więcej niż możesz na to poświęcić, albo więcej niż można sobie wyobrazić.
 
Zwykle kilkudniowe pobyty w Toruniu ograniczają się natomiast jedynie do 2-3 dni. W takim czasie proponujemy poznanie większości najważniejszych atrakcji Torunia. Jednocześnie zapraszamy do spędzenia większej liczby dni w Toruniu, wypełnionych ciekawie i zajmująco. Zgłoś się do nas, a my przedstawimy propozycję kilkunastodniową!
 
Programy kilkudniowe przygotowujemy dla różnych grup:
- szkolnych
- firmowych
- branżowych i in.
 
Każda z naszych ofert jest ustalana indywidualnie, tzn. wg konkretnej specyfikacji i oczekiwań turystów. Jeżeli natomiast nie masz specjalnych oczekiwań - zaproponujemy optymalny program.
 
Dla naszych Gości przygotowujemy programy na dowolną liczbę dni, dotyczące zarówno tylko pobytu w Toruniu, jak i wyjazdów w okolice (np. do Ciechocinka, Chełmna, Golubia, Kruszwicy, Biskupina i in.)
 
Każdy kilkudniowy pobyt składa się oczywiście ze zwiedzania z przewodnikiem po Toruniu wybraną trasą zwiedzania.
 
Dodatkowo na program składają się wizyty w wybranych miejscach, muzeach, przejażdżki i inne - zobacz możliwości-miejsca wymienione w Formularzu rezerwacji.
 
Możesz samodzielnie wybrać interesujące Cię elementy-składniki pobytu w Toruniu zaznaczając odpowiednio Formularz rezerwacji, a my ułożymy to w jeden logiczny i wygodny dla Ciebie program; w ten sposób można skomponować mnóstwo konkretnych programów pobytu! >>>
 
Podstawowym dopełnieniem jest oczywiście nocleg w adekwatnym miejscu oraz wyżywienie, a także atrakcje wieczorne.
 
 
Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy konkretną propozycję kilkudniowego pobytu w Toruniu dla Ciebie.
Skontaktuj się, aby skonsultować i zamówić realizację swojego pomysłu na pobyt w Toruniu >>>