Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Toruński trakt reprezentacyjny z przewodnikiem

Trasa obejmuje najbardziej prestiżowe i reprezentacyjne ulice historycznego Torunia: Szeroką, Królowej Jadwigi oraz oba średniowieczne rynki: Staromiejski i Nowomiejski.
Chociaż trasa ta rozpoczyna się na placu Rapackiego (dawniej Bankowym), to jednak główną jej częścią jest południowa pierzeja Rynku Staromiejskiego, ulice Szeroka i Królowej Jadwigi, będące od zarania jednymi z najbardziej prestiżowych i reprezentacyjnych ulic Torunia.
 
W programie:
pl. Rapackiego - Łuk Cezara - ul. Różana - Rynek Staromiejski (Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, Piernikowa Aleja Gwiazd, Kościół  Ducha św., Kamienica Pod Gwiazdą, gospoda flisacza, pomnik Kopernika, Flisak) - ul. Szeroka - ul. Królowej Jadwigi - Rynek Nowomiejski - ul. i pl. św. Katarzyny
Bez wejść do muzeów i innych płatnych obiektów
 

 

  • Wycieczka z przewodnikiem dostępna na zamówienie
  • Dostępność: cały rok
  • Wycieczka piesza
  • Godzina rozpoczęcia: do ustalenia
  • Czas trwania: 2 godz.
  • Cena >>>
  • Skontaktuj się z nami, Zamów >>>