Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Śladami Astronoma: aktywnie z przewodnikiem

Uczestnicy aktywnego zwiedzania trasą „Śladami Astronoma” poznają najważniejsze i zarazem najcenniejsze zabytki historyczne Torunia oraz miejsca związane z Mikołajem Kopernikiem.
Oferta przeznaczona jest dla uczestników powyżej 3 klasy szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Uczestnicy biorący udział w aktywnym zwiedzaniu Torunia z przewodnikiem otrzymują książeczkę edukacyjną z zadaniami, które wypełniają w trakcie spaceru po starówce. Zwiedzający muszą wykazać się nie tylko uwagą, ale również spostrzegawczością, czasem sprytem, zaangażowaniem oraz umiejętnością kojarzenia faktów i zdarzeń, o których opowiada przewodnik. Najlepszy wynik uhonorowany będzie specjalną nagrodą.
 
Czas programu: ok. 3-4 godz.
Grupy liczące powyżej 30 os. są dzielone na mniejsze (max 30 os.).
 
Skontaktuj się nami, zapytaj o cenę, zamów >>>
 
Dodatkowo na życzenie: zwiedzanie Domu Kopernika, Kaplicy Kopernikowskiej w Katedrze Świętojańskiej.

Zobacz inne trasy zwiedzania aktywnego z przewodnikiem >>>