Centrum Przewodnickie TST przewodnik.torun.pl
Grupa licencjonowanych i profesjonalnych przewodników zaprasza do zwiedzania Torunia!
Jesteśmy doświadczonymi przewodnikami, którzy z pasją i znawstwem pokażą Państwu najsłynniejsze, najciekawsze miejsca i zabytki Torunia, opowiedzą o historii, tajemnicach i ciekawostkach tego hanzeatyckiego miasta.
Kontakt:
tel. 56 62 10 232
tel. 69 61 73 753
e-mail: biuro@przewodnik.torun.pl
Co zwiedzać w Toruniu

Samodzielne zwiedzanie jest bardzo dobre, o ile wiadomo co zwiedzać. Taki samodzielny turysta stara się być przygotowanym przed przyjazdem do Torunia, zorientowanym w jego atrakcjach, ale nie zawsze jest w stanie tak się przygotować, aby coś go nie zaskoczyło, czegoś nie przeoczyć...

Gra miejska "GraM"

Proponujemy dwa warianty gry: 1) dla młodzieży szkolnej (przynajmniej 7 klasa szk. podst.) i 2) dla osób dorosłych

Wejdź do gry, traf w odpowiednie miejsce o odpowiednim czasie, zdobądź wskazówkę, odnajdź hasło, poznaj Toruń, wygraj nagrodę...

Cała grupa dzielona jest na kilka mniejszych. Celem, do którego dążą gracze jest jak najszybsze ułożenie hasła finałowego z liter, które gracze zdobywają za pomocą kolejnych zadań – etapów gry - i jak najszybsze dotarcie na metę. W trakcie uczestnicy będą musieli m.in. trafić w odpowiednie miejsca, aby przejść kolejny etap i otrzymać wskazówkę, pilnować czasu zarówno rzeczywistego, jak i równoległego "wirtualnego", aby w odpowiednim momencie nie przegapić kolejnego zadania i zdobycia kolejnej litery finałowej itp.
Każda grupa otrzymuje Kartę Gry, którą wypełnioną będzie musiała dostarczyć na metę. Odnalezienie miejsca mety będzie jednym z kolejnych zadań w trakcie trwania gry. Na mecie czekać będzie nagroda-niespodzianka.
Tematem gry są wybitne postaci historyczne i ich miejsca związane z Toruniem.

Gra odbywa się na terenie zabytkowego centrum Torunia.

♦ Skontaktuj się z nami, zapytaj, zamów >>>